myśli nie tylko poprawne

Opis forum


#1 2014-02-17 19:52:44

jacko

Administrator

Zarejestrowany: 2013-04-06
Posty: 19
Punktów :   
WWW

do euro

W grudniu ubiegłego roku Polska wypełniała dwa spośród czterech kryteriów konwergencji - stabilności cen i stóp procentowych - poinformował resort finansów w poniedziałek w komunikacie. Problem z deficytem wg artykułu ma ponad 50 krajów unijnych, ale nie o to mi chodzi. Jeżeli piszą o 4% jako stopie procentowej w bankach - to ja już się buntuję. Jeśli ja odkładam sobie 50,- zł ciężko mi było jak cholera. Bank mi z tego potrąca podatek 0,02 zł od 0,06 zł to jest to cholera ni mniej ni więcej jak 33,33% a nie 19% pod.belkowego - jak to było w zwyczaju.jakas cisza w mediach a nastapila radykalna zmiana o przetargach ,,Kwota wolna od przetargu wzrośnie do 120 tys. euro, a dane wykonawcy i koszty zamówień mają zostać utajnione . art. 8 po ust. 3 dodaje się ust. 4 w brzmieniu: "4. nie ujawnia się: 1) danych osobowych wykonawcy zamówienia udzielonego na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 1 lit. b, 2) wysokości wynagrodzenia wykonawcy zamówienia udzielonego na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 1 lit. c, - jeżeli podmiot ten zastrzegł, że powyższe informacje nie mogą być udostępniane"tajnoosc dotyczy danych osobowych wykonawcy,wysokosci wynagrodzenia wykonawcy Niemcy i Irlandia już potajemnie drukują swoją własną walutę, a tu się niektórym dalej marzy euro. Chyba tylko po to, by z Niemiec zdjąć rolę ratowania bankrutów z Europy południowej i przerzucić to na takie kraje jak Polska, Słowacja i Francja, wzamian za posadki w Brukseli i procent od tego całego kurzu przy przeliczaniu. Banda samobójców.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl