myśli nie tylko poprawne

Opis forum


#1 2015-01-20 16:39:51

jacko

Administrator

Zarejestrowany: 2013-04-06
Posty: 19
Punktów :   
WWW

na bieliznę

A dziękuję dobrze – odparła Maciaszczykowa – ja tak tylko myślę , że post mamy a łone zabawę skoczną se zorganizowały i celebrujom pierwsza setkę .
Co też pani Pani Maciaszczykowa , czas zadumy mamy .
My mamy , ale łone lubiom pobiesiadować. Na tej Sali co się zebrały , muzyczkę skoczną sobie puściły i dalej się kołysać . Po prawdzie to już nie były cztery Ziobra , bo tej przebój już z listy spadły , to teraz słuchały , śpiewały i kołysały się o tym , że taki jeden rudy z Kaszub to se marzy. Potem się okazało , że to jakieś dwa wydrwigrosze napisały i zakazały łonym piosenki dotykać , ale co się będom łone pytać o zgodę , socjalisty jak wiadomo mówiom że wszsysto spolne to i piosenka też , a może wydrwigrosze dużo dudków chcieli , a Wódz wiadomo , nic nie ma i niczego się nie dorobił , to z czego miał zapłacić ? Zresztą Wódz Wachowskich się też nie pytał o te muzyczke i ubranka z Matrixa , co to młode prezentowały , ale trudno Wódz żadnego Wachowskiego się o nic nie będzie prosił , to se wzieły jak swoje .
Mówiły dużo – jeden taki o głosie jak Farinelli to powiedział , że te drugie to sprzedajom nas za 100 ton słoniny i jemu tera tu zabrakło coby te pierwsza setkę zagryźć , tak się rozochocił , że krzyczał że łone się nie dały dorżnąć po tej pierwszej setce i że następne setki też zniosom i wszyśkie się bohatersko poczuły i odpowiadały że łone też nie dorżniete po tej pierwszej setce i że som niedorżnietom watahom.
Całe to ich biesiadowanie to trochę takie jak spotkanie klubu kibica Huragan Wąbrzeźno , co to się spotykają i krzyczą że bedom mieli miszcza choć w okręgowej grajom.
Potem do kibiców Wódz wyszedł i powiedział że pic i że koniec tego spektaklu co to Rudy z Kaszub funduje i że bedom budować to co budowały przez dwa lata z Jędrusiem i Romkiem , ale jak łon ten koniec zrobi i z kim to bedzie budował to nie ppwiedział ale zebrane chyba wiedziały bo to oczywista oczywistość , bo 21 października to ludzie nie dalu mu zgody na budowę i jakoś się nie zanosi aby kiedys dostał . h
zanowna Pani Redaktor! niech Tusk oczy ma jakiekolwiek, nawet takie jakie chce widzieć, na szczęście były już, Premier Jarosław K. Dzięki tym oczom mamy, jak narazie, 100 (słownie sto) dni spokoju od nieprzytomnych wrzasków i codziennie nakręcającej się paranoi. Nie widzimy codziennie kominiarek, nie czujemy się zagrożeni przez Ruskich, Niemców i kogo tam jeszcze. Jakoś nagle spadła nam korupcja, konieczność zakuwania w kajdanki i podniosła się godność zwykłego obywatela. I to jest najważniejsze. Oby tak dalej i obyśmy tylko zdrowi byli, bo po rządach ministra Religii ochronę zdrowia mamy cokolwiek chorą, przesyconą PiS’owskim gazem, więc lepiej narazie trzymajmy się daleko od noszy. Wierzę, że będzie i pod tym względem lepiej. Pozdrawiam.

Z bólem muszę potwierdzić Pani spostrzeżenie. Właczyłem dziś wieczorem w samochodzie Jedynkę PolskieRadio, żeby dowiedzieć się, co powiedział Donald Tusk, bo koleżanka słuchała jego wystąpienia o 15. i bardzo jej się podobało. I cóż słyszę? Jedno ogólne zdanie o wystąpieniu premiera , a potem 3 minuty komentarza Jarosława K., potem jakiegos politologa Migasiewicza czy coś w podobie, też krytyczne. To nie są wiadomości, tylko jednostronnie krytyczny przekaz. Wyłaczyłem wiadomości, włączyłem płytę. Chyba też przestanę płacić abonament.
wzioł coby kibice Jedrusia teraz jego lubiły , ale od Romka nic nie wziął , bo kibice Romka dużych lubiom a Wodzowi nie przystoi na szczudłach chodzić.
Wódz długo mówił ze ten Rudy co se bez zezwolenia posadę Wodza wzion to on do niczego , ale Wódz tak samo mówił o swoim poprzedniku Kaziu z Marcinkowa , że co prawda sam go mianował ale się pomylił , z tym że Kazio to dobrze na kinderbalach wypadał a Rudy nie wypada. Ciekawe jest to że Wódz też powiedział , że brat Wodza też się pomylił , ale co do Grubego Rycha i tera oba kombinujom jakby to było dobrze , żeby Gruby Rycho to był od Rudego z Kaszub – a Karczmarki , Leppery to z przypadku.
Na koniec Wódz tak się rozochocił tom setkom i powiedział , że Rudy to ma takie dzikie oczy i tu kończę panie , bo to sąsiadki złośliwe mam i one zaraz Wodzowi Gajowemu literkę a na e zmieniajom .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl